2018

 
 

V Květnu budou štěňátka 

A další úžasná novinka. Máme potvrzeno ultrazvukem, že Rikynka ( Heuréka z Kasétek) bude mít štěňátka. A to s krásným pejskem z Německa BOA FELICIDADE DIAMANTE. Štěňátka by se měla narodit okolo 22. května. Moc děkuji Silke za přátelské přijetí.
Z tohoto spojení mám velkou radost. Je to úžasné spojení jak po exterierové, tak po zdravotní a povahové stránce. Otec štěňátek je nejúspěšněším pejskem Německa a v roce 2017 se stal Světovým vítězem  a na nejprestyžnější výstavě Evropy v Anglii CRUFT skončil na 2. místě . Má skvělou vyrovnanou povahu a čisté všechny zdravotní testy. 
Maminka štěňátek je našs Rikynka velmi úspěšná na výstavách se skvělou vyrovnanou povahou  a čistými zdravoutními testy.
Na štěňátka se moc těšíme a zájemce o štěňátka rádi přivítáme na nezávazné návštěvě.

CACIB České Budějovice 21.4.2018

King From Sea z Kasétek - V1, CAJC
Opět super víkend s přáteli a kamarády. Krásný úspěch našeho Sidouška v konkurenci dalších 3 mladých psů. Potom svlažení v rybníce, největší odměna pro Sidouška.
 
 

10.3.2018

Krásný úspěch našeho odchovance na Crufts. Jonatan Rarach z Kaseték získal ve třídě junior 1.místo . Děkuji Kači za skvělou péči a prezentaci a moc gratuluji !!!!!!!! Za krásné fotky děkuji Milena Hlavicová .

10.2.2018 Duo Cacib Nitra Slovakia 
King From Sea z Kasétek - V1, CAJC
Kiss From Me z Kasétek - V1, CAJC, BOS
Skvělý víkend. Káťa si s Pinký vyběhala BOS, byla úžasná. A pak jsme si společně zavystavovaly v závěrečném kruhu. Byl to skvělý pocit .Bylo to super všem vám moc děkuji za společnost. Velké díky Milena Hlavicová a Iveta Mihulová za fotky.

4.2.2018

DUO Cacib Brno 4.2.2018
Naše mládež vyrazila na svoji první výstavu ve třídě mladých a měla skvělý úspěch. Na výstavě bylo posouzeno 23 portíků. 
Judge :Ahrens Hana, A
King From Sea z Kasétek - V1, CAJC
Kiss From Me z Kasétek - V1, CAJC, BOJ
A Kátina Jackye - Urania Uilani Mokrý Bandita V1, CAJC
Všem vám moc děkuji za super víkend i přes všechny starosti, které nám přinesl. Milena Hlavicová moc děkuji za fotky Sidouška a Pinky.